Срібний призер Олімпіади: Ілля Ковтун завоював медаль у вправах на паралельних брусах (відео)

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Спортсмену вдалося підвищити складність виконання та отримати оцінку 8.5 бала, що забезпечило гімнаста другим місцем

Український спортивний гімнаст Ілля Ковтун завоював срібну медаль на Олімпійських іграх-2024 у вправах на паралельних брусах. Він виступав у фіналі разом з Олегом Верняєвим, який також мав шанси на перемогу.

Про це йдеться на офіційному сайті Олімпіади-2024.

Результати Іллі Ковтуна

Змагання відбулися 5 серпня. Україну представляли гімнасти Ілля Ковтун та Олег Верняєв. Для обох це був третій особистий фінал на Олімпійських іграх. Раніше Ковтун двічі зайняв четверті місця: у багатоборстві та вільних вправах.

Цього разу атлети з усіх сил боролися за медалі. Втім Олег не зміг втриматися на брусах, тому втратив шанси на місце в переможній трійці. Натомість Ілля підвищив складність виконання до 7.0 балів, а результатом його виступу стала оцінка від суддів 8.5 бала. У підсумку він отримав 15.500, що дозволило йому зайняти друге місце.

Випередити українця вдалося китайському спортсмену: складність становила 6.9 бала, оцінка – 9.3 бала, тож загальний результат зафіксувався на рівні 16.200. Третю сходинку зайняв японський атлет.

Для Ковтуна Ігри в Парижі стали другими. Під час змагань у Токіо (2020 рік) спортсмен посів сьоме місце в командній першості плюс став одинадцятим в одиночному багатоборстві. Атлет родом із Черкас, він в молодому віці уже завоював срібло і бронзу на чемпіонатах світу.

Раніше сайт Новини Pro писав, що Хижняк вийшов у фінал Олімпіади і розповідав, що боксер змагатиметься за "золото" з представником Казахстану. Також ми повідомляли, скільки заробила Харлан за усі медалі.