Українець Михайло Кохан завоював бронзову медаль ОІ в метанні молота

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Українцю Михайлу Кохану вдалось завоювати ще одну нагороду на Олімпійських іграх в Парижі в дисципліні метання молота

Олімпійські ігри в Парижі тривають і уже стали відомі результати у дисципліні – метання молота серед чоловіків. У трійку призерів потратив також український атлет.

Про те, яке місце на Олімпіаді посів український спортсмен, розповідає редакція сайту Новини Pro.

Український легкоатлет Михайло Кохан посів третє місце та здобув чергову бронзову медаль на Олімпійських іграх 2024. У другій, найкращій спробі спортсмену піддалась відстану у 79.39 метра. Він поступився двом атлетам, які показали такі результати:

1. Канадець Ітан Кацберг завоював золото з серйозним розривом, запустивши снаряд на 84.12 м.
  2. Угорський спортсмен Бенце Халас взяв срібло з результатом — 79.97 м).

Михайло Кохан є одним з найсильніших представників України у легкій атлетиці. Зокрема, в цьому сезоні він вже двічі здобував нагороди – бронзу на етапі Діамантової ліги у Парижі та бронзу на чемпіонаті Європи у Римі.

Тепер вже йому підкорилося справді історичне досягнення – бронзова нагорода Олімпіади-2024.

Додамо, що на минулих Олімпійських іграх у Токіо Михайло Кохан був дуже близький до медалі, однак зайняв лише 4 місце.

Таким чином, тепер збірна України на Олімпійських іграх у Парижі має вже 6 медалей, серед яких – 2 золоті (жіноча збірна з фехтування та Магучіх), 1 срібна (Сергій Куліш) та 3 бронзи (Харлан, Геращенко, Кохан).

Нагадаємо, ми писали про те, що Олександр Хижняк зумів дістати фіналу змагань з боксу на Олімпійських іграх. Також ми повідомляли, що відомо про перемогу жіночої збірної з фехтування.