Футбольна феєрія триває: як закінчилися матчі Євро-2024 16 червня

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
На Євро-2024 у Німеччині вже було зіграно п'ять футбольних матчів, при цьому, жоден з них не закінчився без голів

На Чемпіонаті Європи з футболу 16 червня грали команди з груп C та D, зокрема свої поєдинки провели Нідерланди, Англія та Данія.

Сайт Новини Рro розповідає про третій ігровий день на Євро-2024.

Група D

Сьогодні, 16 червня свій шлях на Чемпіонаті Європи з футболу розпочали команди з групи D. Зокрема, о 16:00 розпочався поєдинок між Нідерландами та Польщею. Перші вважалися явним фаворитом у цьому поєдинку, однак Польща досить швидко відкрила рахунок.

Через декілька хвилин Коді Гакпо зрівняв рахунок, однак поляки не здавалися та мали ще декілька хороших моментів. Вже на 83 хвилині збірна Нідерландів забила другий м'яч та вийшла вперед. У підсумку матч завершився з рахунком 2-1.

Польща 2-1 Нідерланди:

Голи: Букса – Гакпо, Вегхорст.

Група С

Поєдинок між Словенією та Данією не мав такої гучної вивіски, як матч між Польщею та Нідерландами. Однак, зустріч між цими командами виявилася досить цікаво.

Першим голом у поєдинку відзначився Крістіан Еріксен. Данія вела у рахунку та створювала чималу кількість моментів, тому Словенія опинилася під серйозним тиском. Однак, вже у другому таймі словенцям дещо вдалося перехопити ініціативу.

Команда почала дедалі частіше створювала небезпечні та в кінці кінців зуміла зрівняти рахунок. Це зробив Янжа. У підсумку, Данія зіграла у нічию з Словенією.

Словенія 1-1 Данія

Голи: Еріксен – Янжа

Заключним поєдинком 16 червня став матч між збірними Сербії та Англії. Підопічні Гарета Саутгейта вважалися явним фаворитами матчу, тому очікувалося, що англійці без жодних труднощів переможуть.

У першому таймі Англія зуміла вийти вперед. Черговим забитим м'ячем відзначився Джуд Беллінгем, який провів прекрасний сезон у мадридському "Реалі", а тепер ще й феєрить на Євро.

Здавалося б, що Англія зможе завершити матч без нервів, однак у другому таймі Сербія створила чимало моментів та змусила англійців понервуватися. Зрештою, команда Гарета Саутгейта змогла втримати результат та почала турнір з перемоги.

Сербія 0-1 Англія

Голи: Беллінгем

Нагадаємо, ми повідомляли, що гравці збірної України показали крихітних доньок у день батька. Також ми писали, що українська дзюдоїстка Дар'я Білодід підкорила Говерлу.