Легкоатлетка Анна Рижикова показала кадри з відпочинку в Карпатах перед Олімпіадою(фото)

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Українська спортсменка перед Олімпійськими іграми у Парижі вирішила поїхати на відпочинок у Карпати

Анна Рижикова – є титулованою українською легкоатлеткою, яка здобувала медалі в рамках чемпіонатів світу, Європи та навіть Олімпіад. Перед іграми у Парижі вона вирішила відпочити в Карпатах.

Про це йдеться у соцмережах Рижикової.

Що опублікувала Рижикова

Українська легкоатлетка Анна Рижикова опублікувала у Instagram-stories два відео. На першому спортсменка залишила підпис "Настав час і ми поїхали в спокійне місце, щоб сповільнити шалений графік" (на кадрах видно саму Анну та номер, у якому, ймовірно, проживатиме спортсменка під час відпочинку).

Сторіс РижиковоїСторіс Рижикової Фото: Скріншот

На другому відео Анна вирішила поділитися неймовірними карпатьскими краєвидами з вікна потяга, відмітивши, що на той момент вона знаходилася в Мукачево (Закарпатська область).

"Набратись сил, сховатись від метушні і присвятити час собі: якісним тренуванням, здоров'ю, догляду за собою та психологічному стану", – написала спортсменка.

Відпочинок в КарпатахВідпочинок в Карпатах Фото: Скриншот

Зазначимо, що Рижикова є однією з найбільш відомих українських легкоатлеток. Вона здобула чимало медалей на міжнародному рівні.

Що відомо про Анну Рижикову

Вже тривалий час Рижикова прославляє Україну на міжнародній арені. Спортсменка є доволі досвідченою, адже за її спиною чимало чемпіонатів світу, Європи та декілька Олімпіад.

Рижикова є багаторазовою чемпіонкою України, призеркою та чемпіонкою Європи, призеркою та чемпіонкою Універсіад та призеркою Олімпійських ігр.

Зокрема, найбільшим досягненням у кар'єрі Анни Рижикової можна вважати бронзову медаль на Олімпійських іграх у Лондоні у 2012 році. Тоді, Рижикова разом з іншим українськими спортсменами змогла здобути бронзову нагороду в естафеті 4х400.

Що стосується індивідуальних нагород, то тут варто виділити золоту медаль, яку Рижикова здобула на командному чемпіонаті Європи у німецькому Брауншвейгу у 2014 році. Також, тоді Рижикова змогла здобути перемогу і в естафеті 4х400.

Крім того, варто виділити, що Анна Рижикова здобула дві золоті нагороди на Європейських іграх у 2019 році. Наша спортсменка перемогла у індивідуальному забігу на 400 метрів та в естафеті 4х400.

Нагадаємо, ми повідомляли, що ВВС у прямому етері показав сідниці гравця збірної Нідерландів. Також ми писали, що лідер збірної України зі стрибків у воду поділився новим фото в stories.