BBC у прямому етері "засвітив" сідниці гравця збірної Нідерландів (фото)

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Нещодавно відбувся матч 1/8 фіналу Чемпіонату Європи з футболу між збірними Нідерландів та Румунії

У поєдинку між Нідерландами та Румунією було дуже багато цікавого. Зокрема, окрім забитих м'ячів запам'яталася момент, коли голкіпер Румунії відштовхнув кросівок наприкінці матчу, однак навіть це ще не все.

Сайт Новини Рro розповідає про курйоз за участю BBC.

Що показав BBC у прямому ефірі

Відоме видання ВВС мало доступ до роздягальні збірної Нідерландів після матчу 1/8 фіналу проти команди Румунії. Тому, одразу після перемоги "помаранчевих" вони зайшли до роздягальні з камерою.

Там, після матчу перевдягалось чимало гравців, однак всім запам'ятався лише один – з голими сідницями. Після цього, камера телеканалу відключилася, однак глядачі добре запам'ятали цей момент та змогли його зафіксувати.

Курйоз на ЄвроКурйоз на Євро Фото: Скріншот

Контент 18+ Вам вже є 18 років?
НіТак

З цього приводу у соцмережах вболівальники залишили чимало коментарів. Деякі з них вважають, що такий контент заслуговує "ліцензійної плати". Інші ж кажуть, що ВВС повинно двічі подумати над тим, щоб проводити зйомки у роздягальні збірної Нідерландів.

Додамо, що на кадрах не вдалося розгледіти, який гравець "позує" на камеру з голими сідницями.

Як зіграли Нідерланди та Румунія

Румунія стала однією з головних сенсацій Євро-2024 та виграла групу Е. Однак в 1/8 фіналу їм попалася потужна збірна Нідерландів. Фактично з перших хвилин Нідерланди показали, хто є лідером у цій парі та почали створювати велику кількість небезпечних моментів біля воріт свого суперника.

Натомість, румуни могли діяти лише на контратаках, і то, нідерландці не давали їм можливості створювати якусь небезпеку. Вже невдовзі за Нідерланди голом відзначився Коді Гакпо, який точно пробив у ближній кут воріт Флоріна Ніце. Далі був ще один гол Коді, який скасували через офсайд.

У другому таймі на поле вийшов Доніелл Мален, який став одним з героїв матчу. Після того, як Коді Гакпо протягнув м'яч по лінії та віддав передачу на Доніелл, той з декількох метрів розстріляв румунського воротаря.

Згодом, на останніх хвилинах матчу Мален знову вирвався вперед та забив другий гол. У підсумку рахунок 0-3, а Нідерланди в 1/4 фіналу зіграють матч проти Туреччини.

Нагадаємо, ми писали, що лідер збірної України зі стрибків у воду на Олімпіаді поділився фото у новій формі збірної. Також ми повідомляли, що Верняєв показав, як готується до ОІ.