Надважка сутичка: Насібов здобув третє срібло для України

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Парвіз Насібов провів три неймовірні поєдинки поєдинки та зумів дістатися фіналу змагань з греко-римської боротьби

На Олімпіаді-2020 у Токіо Насібов зумів здобути срібну нагороду, адже він поступився у фіналі змагань. Однак, у Парижі український борець отримав ще одну можливість здобути золото.

Сайт Новини Рro розповідає, що відомо про фінальну сутичку Насібова.

Як виступив Насібов у фіналі

Змагання з греко-римської боротьби на Олімпійських іграх у Парижі для Парвіза Насібова стали дуже напруженими.

У поєдинку 1/8 фіналу Насібов здолав представника Сербії, програючи по ходу поєдинку та відігравшись за 20 секунд до кінця сутички. Далі був потужний представник Киргизстану, якого Насібов також зумів побороти у вольовому стилі (програюв 6-2 та виграв 6-7).

Півфінал для Насібова був надзвичайно важким, адже там йому довелося зустрітися з представником Азербайджану Джафаровим. У підсумку, сутичка закінчилася з рахунком 3-3, однак до фіналу пройшов саме українець за рахунок останньої виконаної технічної дії.

У фіналі Парвізу Насібову протистояв потужний спортсмен з Ірану, який без жодних труднощів здолав своїх попередніх суперників.

Крім того, до початку поєдинку букмекери також віддавали явну перевагу представнику Ірану.

Зрештою, перемогу здобув іранець, а Парвіз Насібов отримав срібну нагороду.

Нагадаємо, ми писали, що чоловіча байдарка-четвірка вийшла до фіналу змагань на дистанції 500 метрів. Також ми повідомляли, хто з українських боксерів вигравав золоті нагороди на Олімпійських іграх.