Провальний матч проти Румунії: як Лунін став найгіршим гравцем Євро з 2012 року

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Збірна України дуже невдало стартувала на Чемпіонаті Європи з футболу у Німеччині, програвши Румунії з рахунком 0-3

Андрій Лунін припустився помилок у матчі першого туру Євро-2024 проти збірної Румунії. Таким чином, він став найгіршим футболістом Чемпіонатів Європи з 2012 року.

Про це повідомляє WhoScored.

Яка оцінка у Луніна

Голкіпер мадридського "Реалу" відіграв далеко не найкращий матч проти збірної Румунії у першому турі Чемпіонату Європи з футболу.

За даними WhoScored, український воротар отримав лише 3,8 бали за цей матч. Загалом, у площину воріт, які захищав Андрій Лунін було завдано 5 ударів, при цьому – 3 з них перетворилися в голи.

Читай також

Статистичний портал зазначає, що цей показник є найгіршим з Чемпіонату Європи 2012. Тоді жахливий матч відіграв польский воротар Войцех Щесни він отримав лише 3,59. Однак, матч проти Греції закінчився з рахунком 1-1.

Зазначимо, що в української збірної окрім Андрія Луніна є ще два голкіпери. Зокрема, не варто виключати, що у наступному матчі проти збірної Словаччини вийде воротар "Бенфіки" Анатолій Трубін. Також, зіграти на Євро-2024 може й голкіпер київського "Динамо", Георгій Бущан.

Що відомо про матч з Румунією

До старту поєдинку збірна України вважалася явним фаворитом матчу. При цьому, підопічні Сергія Реброва взяли м'яч під свій контроль та намагалися створювати моменти.

Однак, після помилок Матвієнка та Луніна всередині першого тайму капітан збірної Румунії Станчу завдав потужного удар й відкрив рахунок у поєдинку.

Далі, вже у другому таймі збірна Румунії знову завдала дальнього удару та знову відзначилася голом у ворота української команди. Це зробив Марін.

Третій гол вже став контрольним для української команди. Його забив Денис Дрегуш, підставивши вчасно ногу в момент атаки румунської команди.

Таким чином, матч закінчився з рахунком 0-3, а збірна України фактично не змогла за 90 хвилин створити жодного гольового моменту.

Далі на українську команду очікує гра проти збірної Словаччини, яка відбудеться 21 червня у Дюссельдорфі. Наша команда зобов'язана здобувати перемогу задля того, щоб зберегти шанси на вихід в 1/8 фіналу.

Нагадаємо, ми повідомляли, чи зможе зіграти Віталій Миколенко у наступних матчах збірної України на Євро. Також ми писали, якою є турнірна таблиця Чемпіонату Європи після п'ятого ігрового дня.