Другий день без сенсацій? Що відомо про результати матчів першого туру Євро-2024

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
На Чемпіонаті Європи з футболу у Німеччині свої перші поєдинки зіграли вже команди з груп А та В

У Німеччині завершився другий ігровий день Євро-2024 з футболу. Цього разу жодних сенсацій не трапилося, адже перемоги здобули явні фаворити.

Сайт Новини Рro розповідає про результати другого ігрового дня Євро-2024 у Німеччині.

Група А

У поєдинку групи А між Угорщиною та Швейцарією майже ніхто не очікував великої кількості забитих м'ячів. Однак, ці збірні порадували вболівальників хорошим футболом.

Явну перевагу з перших хвилин захопила збірна Швейцарії. Команда весь перший тайм провела в атаці та не давала суперникам можливості щось створити попереду.

У другому таймі угорці змогли скоротити різницю та зробили рахунок 1-2, однак на більше вони не спромоглися.

Угорщина 1-3 Швейцарія

Голи: Варга – Дуа, Ебішер, Емболо.

Група В

Другим поєдинком на Євро-2024 15 червня став матч між збірними Іспанії та Хорватії. Загалом, цей матч вважався не лише окрасою ігрового дня, а й взагалі цілого групового етапу.

Іспанці з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль, а вже ближче до середини першого тайму почали забивати м'ячі. Першим голом відзначився форвард "Фурії рохи" Альваро Мората. Згодом також забивали Руїз та Карвахаль.

Також варто додати, що хороший поєдинок відіграв 16-річний Ламін Ямал, який відзначився асистом.

Іспанія 3-0 Хорватія

Голи: Мората, Руіз, Карвахаль.

Поєдинок між Італією та Албанією став заключним 15 червня. У матчі групи В зустрілися чинні чемпіони Європи та команда, від якої ніхто не очікує великих досягнень.

Албанія зуміла відзначитися голом вже на першій хвилині матчі, а якщо точніше на 23 секунді. Цей гол став найшвидшим у історії Чемпіонатів Європи.

Згодом Бастоні та Барела відзначилися голами та вивели "Скуадру адзуру" вперед.

Італія 2-1 Албанія

Голи: Бастоні, Барела – Байрамі.

Нагадаємо, ми повідомляли, чи візьмуть участь спортсмени з Росії та Білорусі на Олімпійських іграх у Парижі. Також ми розповідали про розклад другого ігрового дня Чемпіонату Європи з футболу.