Балканське дербі та матчі топзбірних – що відомо про результати матчів Євро-2024 20 червня

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
У Німеччині триває другий тур Чемпіонату Європи з футболу, де участь приймають 24 найкращі національні команди Європи

У другому турі Євро-2024 було заплановано чимало цікавих матчів. Зокрема, справжньою окрасою групового етапу вважається поєдинок між збірними Іспанії та Італії.

Сайт Новини Рro розповідає, що відомо про результати матчів Євро-2024 20 червня.

Група C

Першим матчем 20 червня став поєдинок між збірними Словенії та Сербії. Перші – здобули нічию у важкому матчі проти Данії в першому турі. Серби ж, своєю чергою, поступилися збірній Англії, тому для них будь-які очки були життєво важливими.

Першими відзначилися словенці. За збірну забив Карнічнік на 69 хвилині. Після цього, серби почали активно атакувати та вже на 90+5 хвилині змогли зрівняти рахунок, завдяки голу Луки Йовіча.

У підсумку матч завершився з рахунком 1-1.

Словенія 1-1 Сербія

Голи: Карнічнік – Йовіч

Другий матч ігрового дня можна вже назвати справжньою окрасою. Тут йдеться про зустріч збірної Англії та збірної Данії. Обидві команди на минулому Євро досягли серйозних успіхів, тому й на цьому чемпіонаті від них також очікують немало.

Англійці у першому турі змогли перемогти збірну Сербії з рахунком 1-0, а от данці втратили перемогу проти Словенії.

Матч закінчився з рахунком 1-1. Команди отримали по одному балу.

Англія 1–1 Данія

Голи: Кейн – Юльманн

Група В

Заключним поєдинком ігрового дня є матч, вивіска його тягне одразу на фінал. Іспанія – Італія – повторення фіналу Євро-2012.

Іспанці у першому турі здобули дуже впевнену перемогу над хорватами, італійці ж, своєю чергою, не так впевнено, але обіграли албанців.

У підсумку іспанці здобули перемогу з рахунком 1-0.

Іспанія 1–0 Італія

Голи: Калафьорі (автогол)

Нагадаємо, ми писали, де та коли дивитися матч між збірними України та Словаччини у рамках другого туру Євро-2024. Також ми повідомляли, де дивитися матчі Євро-2024 20 червня.