Шлях на Євро розпочався: що відбувалося у матчі Румунія – Україна

Україна стартує на Чемпіонаті Європи з футболу, що відбувається у Німеччині

Підопічні Сергія Реброва розпочинають свій шлях на головному європейському форуму. У основі збірної України вийдуть ключові гравці національної команди.

Сайт Новини Рro розповідає, хто вийде в основі на матч проти Румунії.

Стартові склади

На цей поєдинок Сергій Ребров вибрав максимально бойову одинадцятку футболістів, зокрема:

Склад України: Андрій Лунін, Юхим Конопля, Ілля Забарний, Микола Матвієнко, Олександр Зінченко, Тарас Степаненко, Микола Шапаренко, Георгій Судаков, Михайло Мудрик, Артем Довбик, Віктор Циганков.

Склад Румунії: Флорін Ніце, Андрей Раціу, Раду Драгушин, Андрей Бурке, Нікушор Банку, Маріус Маріо, Денніс Ман, Резван Марін, Ніколає Станчу, Флорінель Коман, Деніс Дрегуш.

Гра розпочнеться о 16:00 за київським часом на "Альянц-Арені" у Мюнхені. Також, сьогодні гратимуть Бельгія та Словаччина (команди з нашої групи).

Що відбувається у матчі

На 29 хвилині гри збірна Румунії забила м'яч у ворота України. Голом відзначився капітан команди Станчу.

На 53 хвилині Румунія подвоїла перевагу, голом відзначився Марін, а вже через 4 хвилини рахунок став розгромним, гол забив Денис Дрегуш.

У підсумку матч завершився з рахунком 3-0 на користь збірної Румунії.

Нагадаємо, ми писали, де та коли дивитися матч між збірними України та Румунії. Також ми повідомляли, що сказав Сергій Ребров про перший матч команди на Чемпіонаті Європи з футболу.