Олімпіада-2024 набирає обертів: як виступають українці у перший змагальний день

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Вчора відбулася офіційна церемонія відкриття Олімпійських ігор 2024, тому 27 липня вже розпочалися змагання за медалі

Українські спортсмени досить непогано виступають у перший змагальний день на Олімпійських іграх 2024. Зокрема, хорошими є результати у фехтуванні та академічному веслуванні.

Сайт Новини Рro зібрав для вас найважливіші події за участю українців.

Дзюдо

27 липня від України змагався лише один дзюдоїст – 26-річний Дільшот Халматов. У першому поєдинку в рамках 1/32 фіналу він зумів пройти узбека Рузієва.

Однак в 1/8 поступився казахському дзюдоїсту Сметову та вилетів зі змагань.

Стрільба

Кульова стрільба в українців також пішла не найкращим чином. Віктор Банькін та Павло Коростильов не змогли відібратися до фіналу стрільби з пневматичного пістолета.

Також, не вдалося цього зробити й надзвичайно досвідчений Олені Костевич.

Стрибки у воду

Першим змаганням за медалі став фінал зі стрибків у воду з 3 метрової вишки, де Україну представляли Вікторія Кесарь та Анна Письменська.

Українки досить добре виконували свої спроби, однак у підсумку змогли зайняти лише 7 місце. Водночас, перемогу здобули китаянки.

Академічне веслування

Більш стабільно йдуть справи України у академічному веслуванні. Українська жіноча четвірка у змогла подолати кваліфікацію та дістатися фінального заїзду.

Таким чином, наші спортсменки матимуть хороші шанси на медалі, адже у фіналу змагатимуться лише 4 збірні (по 2 найкращі країни з кожного заїзду).

Фехтування

Успішними можна назвати виступи українських спортсменок у фехтуванні на шпагах. Влада Харькова та Олена Кривицька змогли пройти чималий шлях та дістатися 1/4 фіналу олімпійського одиночного турніру з фехтування на шпагах.

Однак, на жаль, у чвертьфіналі українки поступилися своїм супернцям на цій стадії.

Крім того, у перший змагальний день на Олімпійських іграх 2024 також відбуваються змагання з інших видів спорту. Зокрема, йдеться про теніс, настільний теніс, спортивну гімнастику, слалом, велоспорт тощо.

Перший змагальний день для України закінчився без нагород.

Нагадаємо, ми писали, що Харькова та Кривицька вийшли до чвертьфіналу з фехтування на шпагах. Також ми повідомляли, що українська жіноча четвірка з академічного веслування змогла дістатися фіналу.