Медальний запас поповнюється: Лузан та Рибачок вибороли срібло у веслування

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Україна на Олімпійських іграх досить успішно виступає, адже наші спортсмени вибороли вже понад 10 нагород

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок змогли вибороти вже 4 срібну медаль для збірної України на Олімпіаді у Парижі. Наші представниці поступилися лише китаянкам.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо про досягнення.

Як виступили українки

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок на Олімпіаді-2020 у Токіо зайняли другу позицію, тим самим принесли нашій збірній срібну нагороду. Однак, на іграх у Парижі нашим спортсменкам вдалося повторити це досягнення.

Незважаючи на те, що Лузан та Рибачок не дуже вдало розпочали фінальний заплив, наші спортсменки сильно додали по ходу дистанції та змогли обігнати навіть представниць Канади, які йшли на другому місці.

Таким чином, Україна знову на пʼєдесталі, а Лузан та Рибачок здобули вже другу срібну олімпійську нагороду. Додамо, що золото у цій дисципліні здобули представниці Китаю, адже вони вважаються головними фаворитками змагань.

Загалом, Україна на Олімпіаді-2024 здобула вже четверту срібну нагороду. Раніше це зробили: Сергій Куліш у змаганнях зі стрільби, гімнаст Ілля Ковтун у змаганнях на паралельних брусах та Парвіз Насібов у греко-римській боротьбі.

Сумарно, це 11 медаль для збірної України на Олімпійських іграх у Парижі. Станом на зараз наша країна займає 15-те місце у медальному заліку.

Нагадаємо, ми писали, хто здобув для України медалі на Олімпійських іграх у Парижі. Також ми повідомляли, що ще один французький спортсмен потрапив у курйозний випадок.