Чому Тейлор не призначив пенальті у моменті з рукою Кукурельї – в УЄФА дали відповідь

Розмір тексту
А А А
Поділитися share
Під час поєдинку між збірними Іспанії та Німеччини в рамках чвертьфінал Чемпіонату Європи з футболу у Німеччині трапився скандальний епізод

Збірна Іспанії у додатковий час перемогла Німеччину з рахунком 2-1 та пройшла до півфіналу Євро-2024. Однак у цьому поєдинку трапився скандальний епізод, у якому рефері не призначив пенальті.

Про те, чому Тейлор прийняв правильне рішення розповіли в УЄФА

Чому Тейлор не поставив пенальті

У додатковий час поєдинку чвертьфіналу Євро-2024 між збірними Німеччини та Іспанія трапився скандальний інцидент. Після удару німецького футболіста м'яч попав у руку захиснику збірної Іспанії Марку Кукурельї.

Вболівальники одразу ж подумали, що арбітр призначить пенальті у ворота іспанців, а німці зможуть його реалізувати та вийти вперед. Однак, рефері навіть не переглядав VAR, а просто дав продовжити гру.

На 119 хвилині матчі Мікель Меріно забив переможний гол після подачі Дані Ольмо. Таким чином, Іспанія перемогла з рахунком 2-1 та вийшла до півфіналу, а до арбітра залишилося багато запитань.

В УЄФА пояснили таке рішення Ентоні Тейлора тим, що рука Марка Кукурельї знаходилась близько до корпусу, відповідно вона була у природному положенні. Тому, англійський рефері зробив все правильно у цьому епізоді.

Однак, чимало футбольних експертів говорять про те, що таке рішення Ентоні Тейлора є помилковим, адже у епізоді з рукою Марка Кукурельї потрібно було ставити пенальті.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Костюк та Русе поділилися спільним фото з тенісного турніру Вімблдон у Великій Британії. Також ми писали, що російські борці відмовилися від участі на Олімпіаді.