Україна здобула другу медаль на Олімпіаді – кому підкорилося історичне досягнення

Сергій Куліш

Український спортсмени у кульовій стрільбі зумів здобути другу нагороду для нашої національної збірної

Сергій Куліш зумів прекрасно виступити у фінальній стадії змагань з кульової стрільби та здобув срібну нагороду для нашої збірної. Це друга медаль для України.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо про досягнення Куліша.

Як Куліш виграв медаль

Спортсмен Сергій Куліш зумів здобути другу нагороду для національної збірної України. У дисципліні зі стрільби з пневматичної гвинтівки українець продемонстрував прекрасний результат та зайняв другу позицію.

31 липня Куліш дуже добре провів кваліфікацію, де зайняв третю позицію, тому у фінальній частині змагань українець вважався одним із фаворитів.

Протягом фінальної частини змагань Сергій Куліш весь час тримався у трійці лідерів. Спочатку він займав третє місце, поступившись спортсменам з Норвегії та Китаю. Однак, потім йому вдалося значно покращити результат та навіть вирватися на перше місце.

Зрештою, Куліш все таки поступився китайському спортсмену та взяв срібну нагороду для національної збірної України. Таким чином, наша команда має вже другу нагороду та перше срібло на Олімпіаді у Парижі. Це дозволить Україні покращити свою позицію у загальному рейтингу Олімпіади-2024.

Зазначимо, що Сергій Куліш є досвідченим українським стрільцем. Він вдало виступає на чемпіонатах Європи та чемпіонатах світу. Крім того, українець на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро також взяв срібну медаль.

Першу нагороду на Олімпіаді-2024 здобула українська фехтувальниця Ольга Харлан. Це була бронзова медаль.

Нагадаємо, ми писали, як Марта Костюк запалила у матчі проти Донни Векіч. Також ми повідомили, що Фʼюрі звернувся до Усика.