Герої українського спорту: хто здобув медалі на Олімпіаді у Парижі

Ольга Харлан

Україна досить добре проявила себе на Олімпійських іграх у Парижі та здобула чимало нагород

Спортсмени з України завоювала на Олімпіаді у Парижі досить багато нагород, незважаючи на найменше представництво в історії. Зокрема, на рахунку "синьо-жовтих" три золота ОІ.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо про медальні здобутки України.

Хто вигравав медалі для України

Першою нагородою на Олімпіаді у Парижі стала бронзова медаль Ольги Харлан у індивідуальній шаблі. Тоді, українка поступилася у півфіналі, але все рівно змогла вибороти медаль для України.

Сергій Куліш

Єдину медаль у стрільбі на Олімпіаді-2024 зумів завоювати Сергій Куліш, який дуже добре пройшов кваліфікацію та ще краще виступив у фіналі, зайнявши другу позицію.

Жіноча збірна з фехтування на шаблях

Першим золотом на Олімпіаді-2024 для України порадувала жіноча збірна з фехтування на шаблях, у складі якої виступили Ольга Харлан, Юлія Бакастова, Аліна Комащук, Олена Кравацька.

Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко

У змаганнях зі стрибків у висоту серед жінок спортсменки порадували одразу подвійним подіумом. Зокрема, Ярослава Магучіх взяла золоту медаль, а Ірина Геращенко бронзу.

Михайло Кохан

Довгоочікувана медаль на Олімпіаді у дисципліні метання молота знайшла свого власника. Михайло Кохан зумів здобути бронзову нагороду у метанні молота.

Ілля Ковтун

Ілля Ковтун двічі займав четверте місце на Олімпіаді у Парижі, однак зумів зрештою завоювати срібло у вправах на паралельних брусах.

Олександр Хижняк

У Токіо в 2021 році Хижняк дуже прикро програв у поєдинку за золото, однак у Парижі він виправив ситуацію та здобув нагороду найвищого ґатунку.

Парвіз Насібов

Насібов також був срібним призером Токіо, а на Олімпіаді у Парижі пройшов неймовірний шлях та виступив з травмою у фінальному поєдинку, здобувши срібло для України.

Жан Беленюк

Остання для Беленюка Олімпіада виявилася успішною. Український борець, незважаючи на програш у півфіналі зумів виграти свого суперника у сутичці з третє місце.

Нагадаємо, ми писали, що ще один француз дивним чином прославився на Олімпійських іграх у Парижі. Також ми повідомляли, що Насібов показав сина з олімпійською медаллю.