Українці виступили у кваліфікації зі стрибків у висоту – кому вдалося пройти у фінал

Олег Дорощук

7 серпня розпочалися змагання зі стрибків у висоту серед чоловіків, де участь брали одразу троє українців

Владислав Лавський, Олег Дорощук та Андрій Проценко взяли участь у кваліфікації на змаганнях зі стрибків у висоту серед чоловіків. Зокрема, найкращий виступ показав Дорощук.

Сайт Новини Рro розповідає, що відомо про кваліфікацію у змаганнях зі стрибків у висоту серед чоловіків.

Як виступили українці

На Олімпіаді-2024 відбулася кваліфікація у змаганнях зі стрибків у висоту серед чоловіків, де змагалися одразу три спортсмени з України.

Досвідчений Андрій Проценко не зумів подолати стартову висоту 2,15 та тим самим достроково завершив кваліфікацію у цих змаганнях. До слова, найкращим результатом в цьому сезоні у Проценка була висота 2,20. Натомість, інший українець Владислав Лавський зупинився на позначці 2,20.

Єдиним українцем, який зумів дістатися фіналу став Олег Дорощук. Йому підкорилася позначка 2,24, тому таким чином український спортсмен зумів потрапити до топ-12.

Зазначимо, що цьогоріч Владислав Лавський та Олег Дорощук взяли срібну та бронзову медалі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Стрибки у висоту для України є однією з найбільш успішних дисциплін з легкої атлетики. Нещодавно Ярослава Магучіх змогла здобути золоту нагороду у цій дисципліні. Натомість, Ірина Геращенко здобула також чергову бронзову медаль для України.

Нагадаємо, ми писали, що тренер футбольного клубу "Рейнджерс" висловився з приводу матчу проти київського "Динамо". Також ми повідомляли, що ексчемпіон світу дав свій прогноз стосовно поєдинку між Усиком та Ф'юрі.