Перша нагорода для України: Харлан здобула бронзу ОІ

Ольга Харлан

29 липня Ольга Харлан розпочала свої виступи на Олімпійських іграх у Парижі, при цьому, спортсменка досить впевнено виступила

Легендарна українська фехтувальниця Ольга Харлан дісталася півфінальної стадії олімпійського турніру з фехтування, однак програла там спортсменці з Франції. При цьому, Харлан виграла бронзову медаль.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо про успіх Харлан.

Як виступає Харлан

Ольга Харлан розпочала Олімпійський турнір з фехтування на шаблях зі стадії 1/16 фіналу. Та вона впевнено подолала японку Фукушіму Шіхомі.

Далі, в 1/8 фіналу Харлан виграла ексросіянку Анну Башту, яка зараз виступає за національну збірну Азербайджану.

На стадії 1/4 фіналу Олімпіади Харлан зустрілася з представницею Угорщини Анною Мартон. Українка досить впевнено пройшла свою суперницю.

У півфіналу Ольга Харлан провела свій поєдинок проти французької шаблістки Сари Бальцер. Однак поступилася їй.

Проте, у поєдинку з 3-тє місце Ольга створила справжнє диво та виграла бронзову медаль.

Ольга Харлан – надзвичайно досвідчена українська фехтувальниця, за плечима якої безліч виступів на міжнародних турнірах.

Харлан за свою кар'єру здобула декілька олімпійських нагород. Зокрема, у 2008 році вона виграла золоту нагороду у командній першості, а у 2016 – срібну. Також у Харлан є дві бронзові нагороди у індивідуальній першості, які вона змогла здобути на іграх у Лондоні та Ріо.

Нагадаємо, ми писали, що Олександр Усик поділився фото з Парижу. Також ми повідомляли, скільки буде заробляти Яремчук в "Олімпіакосі".