Харькова та Кривицька вийшли до чвертьфіналу з фехтування на шпагах – коли наступні поєдинки

Олена Кривицька

Українські фехтувальниці досить добре виступають у перший змагальний день Олімпійських ігор 2024 у Парижі

Фехтування – це один з найважливіших видів спорту для збірної України на Олімпійських іграх. Зокрема, вже у перший день дві українки – Олена Кривицька та Влада Харькова змогли дістатися до чвертьфіналу.

Сайт Новини Рro розповідає, що відомо про успішні виступи українок.

Як виступають українки

Зараз у Франції триває олімпійський одиночний турнірі з фехтування на шпазі. До чвертьфіналу змагань дісталися одразу дві спортсменки з України – Влада Харькова та Олена Кривицька.

На стадії 1/8 фіналу Влада Харькова змогла здолати представницю Японії Йошімуру Міхо з рахунком 15-10. При цьому, в один момент японка зуміла відігратися з 9-5 до 10-10. Однак представниця України впевнено зібралася зі своїми силами та зуміла здобути перемогу.

Дещо іншою є ситуація у Олени Кривицької. Досвідчена українська фехтувальниця в 1/8 фіналу Олімпійських ігор зустрічалася з канадською спортсменкою Сяо Руен. При цьому, суперниця досить впевнено вела над українкою з рахунком 12-14. Однак, за декілька хвилин до закінчення поєдинку українка змогла зібратися з силами та у підсумку здобула перемогу з рахунком 15-14.

Далі на наших спортсменок очікують матчі у чвертьфіналі олімпійського турніру з фехтування на шпагах. Влада Харькова орієнтовно розпочне свій поєдинок о 16:50.

Нагадаємо, ми писали, що українська жіноча четвірка з академічного веслування пройшла до фінального етапу змагань. Також ми повідомляли, куди може перейти український нападник Артем Довбик.