Третє золото для України: Хижняк знищив свого суперника у фіналі ОІ

Хижняк проти Оралбая

Україна на Олімпіаді-2024 у Токіо мала трьох спортсменів, що представляли країну у боксі

Олександр Хижняк на минулих Олімпійських іграх у Токіо здобув срібну нагороду, прикро програвши у фіналі. Однак, на турнірі у Парижі все кардинально змінилося.

Сайт Новини Pro розповідає, що відомо при виступ Хижняка у фіналі.

Як виступив Хижняк

Олександр Хижняк на шляху до фіналу Олімпіади-2024 у Парижі пройшов трьох суперників.

Зокрема, у 1/8 фінал Хижняк зустрічався з представником Угорщини Пилипом Акіловим, який, на секунду, є уродженцем України. Хижняк успішно здолав свого опонента.

Далі був досить впевнений бій проти бразильця Перейри. Хижняк зумів здобути перемогу у всіх раундах та продемонстрував свій найкращий рівень боксу.

У 1/2 фіналу на шляху трапився потужний кубинець Лопес, який є чемпіоном двох попередніх Олімпіад у Токіо та Ріо-де-Жанейро. Бій був дуже рівним та напруженим, однак у підсумку перемогу здобув "полтавський танк" з рахунком 3-2.

У фіналі Хижняк зустрівся з казахом Оралбаєм, який досить несподівано дістався фіналу Олімпійських ігор, тому очевидно, що Хижняк вважався фаворитом.

Тому, українець здобув впевнену перемогу у фіналі з рішенням суддів.

Нагадаємо, ми писали про те, що Оксана Лівач не змогла здобути бронзову медаль на Олімпійських іграх у Парижі. Також ми повідомили, що Жан Беленюк поступився у півфінальному поєдинку на Олімпіаді.