Фотографії популярної спортсменки оцінили користувачі соціальної мережі, де вона продемонструвала знімки

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід поділилась новими фото зі своїми шанувальниками. На них спортсменка підкорює найвищу точку країни Говерла.

Спортсменка повідомила, що зі своїми партнерами по зборам зробила вилазку на природу.

Один з учасників фото залишив коментар, де написав, що з такою компанією "на любу гору".

Зокрема інші коментатори також підтримали Білодід.

Вони робили компоненти спортсменці, вітали з підйому на гору та відзначили красу краєвидів.

Варто відзначити, що Дар'я Білодід є активною користувачкою Instagram. У цій соцмережі українська спортсменка регулярно демонструє своє особисте життя.

Хто така Дар'я Білодід

Дар'я Білодід – українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2020 року, триразова чемпіонка Європи та дворазова чемпіонка світу.

У квітні дівчина стала чемпіонкою Європи з дзюдо.

Ця золота медаль стала для спортсменки третьою в рамках континентальної першості, проте першою у ваговій категорії до 57 кг. До цього Білодід двічі вигравала змагання у вазі до 48 кг.

Крім того, дзюдоїстка є дворазовою чемпіонкою світу та бронзовим призером Олімпійських ігор-2020.

Раніше ми вже писали, що сім'я Зінченків показала кадри з таїнства хрещення донечки Леї. Також ми розповідали, якими фото ділиться Юлія Довбик.